0
  • Hakkımızda
  • Bu bölümde firmamız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
Hakkımızda
Verimu Telekomünikasyon Ltd. Şti. Ağustos 2017’de Sunucu Hosting, Sunucu Kiralama, Ortak Sunucu, Cloud Sunucu, Web Hosting Reseller Hosting, Alan Adı Kaydetme Hizmetleriyle işe başladı. Bir teknoloji firması olarak iş yönetiminde ihtiyacınız olan uzman yönlendirmeyi vermek için buradayız.

Türk Telekom, Cogent, ve Süperonline’ın yedekli fiber altyapılarının yanı sıra, soğutma ve klima sistemleriyle %99.9 çalışma zamanı sağlayan Verimu, Türkiye’nin önde gelen veri merkezlerinden birine sahiptir.

Verimu Telekom, en yüksek teknolojiyle hizmet vermeye çalışır. Ağ donanımlarında Juniper, Cisco, Dell gibi markaların ürünlerini kullanır. Donanımlar sürekli ulaşılabilirlik adına yedek yapılandırmalarla çalışır.

Tecrübeli teknik ekibimiz potansiyel sorunları en aza indirmek adına ağ grafiklerini 7/24 kontrol eder. Bütün ürünlerimiz trafiği ve kaynak kullanımını takip edebileceğiniz gelişmiş kontrol panelleriyle donatılmıştır.

Verimu Telekom'un görselleştirilmiş sunucu donanımında Dell R840, Dell R740, ve Dell R730 sunucuları tercih edilmiştir. Raid10, raid50 yapıları görselleştirmede kullanılır ve ayrıca yedek olarak çalışan disk yapısı da sizin rahat etmenizi sağlar.

Eşsiz korumamız, tecrübeli ve hızlı teknik ekibimiz telefonla ve çağrı sistemizle 7/24 ihtiyacınız olan her an desteğe hazır.

Ticari Bilgiler

Firma Ünvanı : VERİMU TELEKOMÜNİKASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Dairesi : ÜSKÜDAR
Vergi Numarası : 3340575220
Firma Adresi : ACIBADEM MAH. ÇEÇEN SK. AKASYA EVLERİ A (KULE) BLOK 25 A 150 ÜSKÜDAR/ İSTANBUL